Cashinsky

Рейтинг 5.00 з 5 на основі опитування 1 покупця
(1 відгук)
Відсоткова ставка, % за добу

1.9

Мінімальна сума, грн

800

Максимальна сума першого кредиту, грн

3000

Максимальна сума, грн

10000

Мінімальний термін, днів

5

Максимальний термін, днів

30

Вік, років

18+

Тип кредиту

онлайн

Швидко займ від Cashinsky

Кредит Кешинського – дійсно крутуй сервіс онлайн-кредитування, без застави, поручителів, довідки про доходи та будь-якої бюрократії. Cashinsky спеціалізується на мікрокредитуванні, загалом сума першого кредиту не може перевищувати 3000 гривень. Завдяки цьому фінансові ризики компанії є мінімальними, а отже умови кредитування для споживачів сервісу – найвигіднішими.

Порівнюючи умови кредитування від Кешинського з умовами кредитування аналогічних сервісів в першу чергу варто виділити наступні переваги:

  • простота та швидкість оформлення заявки – швидкий займ усього за 15 хвилин;
  • мінімум документів від споживача кредиту – лише паспорт та код;
  • вигідні та прозорі умови кредитування – 1,9 відсотки на залишок отриманої в кредит суми (на день);
  • додаткові послуги та опції для будь-яких ситуацій – відстрочка платежу, дострокове погашення отриманого кредиту та багато іншого.

Обираючи кредит в Кешинського Ви безумовно отримаєте всі ці переваги.

Оформити швидко займ може будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років та який має паспорт і ідентифікаційний код (реєстраційна картка платника податків). Оскільки суми кредитування досить невеликі (від 800 до 3000 гривень) відсоток погодження поданих на кредит заявок вражає та становить від 90 до 95 відсотків. Замовити кредит (подати заявку) можливо як з компьютера, так і за допомогою мобільного телефону.

Підводячи підсумок можна сказати, що для вирішення незначних, але досить термінових фінансових ситуацій, щоб отримати швидко гроші на картку, кредитування від Кешинського буде найбільш оптимальним рішенням.

1 відгук для Cashinsky

  1. Оцінено в 5 з 5

    Алёна

    Хотела сказать спасибо Cashinsky, очень меня выручили! Подружка пригласила на свадьбу и я очень хотела пойти. Мне нужно было купить платье и подарок, но денег хватало на что то одно. Думала даже отказаться, но один знакомый подсказал выход. Прямо со своего мобильного телефона я оформила кредит, быстро и просто. Со своей следующей зарплаты его сразу же и закрыла, без каких-либо сложностей. Однозначно, буду обращаться ещё!

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *