Dinero

Рейтинг 5.00 з 5 на основі опитування 2 покупців
(2 відгуків)
Відсоткова ставка, % за добу

1.3

Мінімальна сума, грн

300

Максимальна сума першого кредиту, грн

10000

Максимальна сума, грн

15000

Мінімальний термін, днів

7

Максимальний термін, днів

30

Вік, років

18+

Тип кредиту

онлайн

Отримай гроші онлайн: від 300 до 15000 гривень, на термін до 30 днів

Dinero – молода компанія, що надає послуги мікрокредитування в Україні. Dinero – зареєстрована торгова марка, яка додає їй солідності та вирізняє з переліку інших компаній.

Зважаючи на те, що аналогічними сервісами ринок вже досить насичений, абсолютно доцільним є запитання, чим же Dinero краща за інших? Відповідь безумовно є, і саме на цьому компанія в першу чергу акцентує увагу – перший кредит взагалі без відсотків (гроші онлайн, до 4000 гривень на термін до 30 днів), а кожен наступний з індивідуальними умовами.

Як взяти кредит? Шукаючи свій сегмент ринку Dinero надає кредити:

 • не зважаючи на кредитну історію – займ можливо отримати як з поганою, так і з взагалі відсутньою кредитної історією;
 • без підтвердження постійного доходу чи платоспроможності – не потрібно надавати будь-яких документів з місця роботи чи документів, що підтверджують наявність регулярного доходу;
 • без зайвих документів та поручителів – гроші онлайн без жодних додаткових контактів та перевірок;
 • за найвигіднішими умовами – кредитне рішення номер 1 в Україні!

Термін кредитування та пролонгація кредиту

Крім того, Dinero досить лояльно та з великим розумінням ставиться до кожного клієнта, а саме тому, за необхідності, надає можливість продовження терміну отриманого кредиту, на загальний строк до 30 календарних днів.

Подавши заявку на кредит від Dinero Ви легко зможете вирішити будь-яке фінансове питання, будь-то ремонт, лікування, відпустка, чи просто подарунок коханій людині. Отримати гроші онлайн зможе кожен!

2 відгуки для Dinero

 1. Оцінено в 5 з 5

  Антонина Сергеевна Золотнюк

  Покупала телефон мужу в подарок, не хватало 2000 грн, решила попробовать взять кредит онлайн. Очень переживала, я впервые самостоятельно что-то оформляла. Но, как оказалось, ничего сложного в этом нет, я быстро со всем разобралась. По частям потом кредит закрыла, муж даже ни о чем не догадался.

 2. Оцінено в 5 з 5

  Волосюк Егор Валентинович

  Уже не один раз пользовался услугами этого банка, в общем то всем доволен. Надёжно и быстро, только приятные впечатления. Даже готов советовать своим друзьям, спасибо вам!

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *