Про сервіс

Credit24h in UA – цей сервіс призначений допомогти користувачу обрати найбільш вигідне кредитне рішення з переліку існуючих в Україні. Команда ресурсу постійно працює над актуалізацією та оновленням каталогу кредитних пропозицій. Використовуючи наш ресурс Ви зможете подати заявку та скористатись такими кредитними рішеннями:

  • онлайн кредит (на банківську картку) чи кредит готівкою;
  • мікро-, короткотерміновий кредит;
  • кредитна картка від провідних банків України;
  • інші унікальні кредитні пропозиції.

Скористатись сервісом може будь-хто, наведенні пропозиції включають рішення як для студентів, так і для пенсіонерів. Пошуковий фільтр максимально точно виконує підбір кредитора в залежності від потреб позичальника.

Принцип роботи

В основу роботи сервісу покладено певні пошукові алгоритми, які в залежності від заданих параметрів відображають лише найбільш економічно вигідні кредитні пропозиції, будь-то онлайн кредит, кредит готівкою чи кредитна картка.

Якщо Ви не довіряєте результатам роботи алгоритма, обрати кредитора чи кредитне рішення можливо і в ручному режимі, порівнюючи їх за наведеними параметрами в загальному каталозі.

Щоб отримати гроші онлайн на карту, чи взяти кредит готівкою, Вам потрібно лише заповнити досить просту форму заявки на сайті кредитора та очікувати її погодження. Весь процес отримання кредиту, чи замовлення кредитної картки, досить простий та складається лише з декількох простих кроків:

  1. Пошук та вибір пропозиції
  2. Заповнення заявки на сайті кредитора
  3. Очікування погодження заявки та/чи отримання коштів

Не знайшли підходящого рішення? Підпишіться на розсилку від сайту, інформація на ресурсі щоденно оновлюється, а розсилка по новим пропозиціям допоможе обрати кредит готівкою чи онлайн на більш вигідних умовах.

Наша команда

Наша команда – це група ентузіастів, що прагне поліпшити життя своїх співвітчизників та допомогти у вирішенні складних фінансових ситуацій. Ми відкриті до спілкування, розглядаємо та за можливості намагаємося врахувати всі побажання і зауваження від користувачів нашого сервісу.

Контакти

Звернутись до на нас Ви можете за наступними контактними даними.

Окрім того, ми доступні в соціальних мережах. Підписуйтесь на наші офіційні канали в соц. мережах та завжди отримуйте лише найактуальнішу інформацію про короткотермінові онлайн кредити в Україні.