Основні положення та умови використання ресурсу credit24h.in.ua

Загальні умови

Ці основні положення та умови використання ресурсу credit24h.in.ua (далі – Умови) являються формальною угодою між credit24h.in.ua (далі – Credit24h) і користувачем (далі – Користувач) сайту. Умови регулюють відносини між зазначеними сторонами на момент використання даного сайту.

Ми закликаємо всіх Користувачів сайту ознайомитися з Умовами, оскільки використання сайту, означає, що Користувач прочитав і погодився з усіма пунктами зазначених Умов.

Використання сайту доступне для всіх користувачів Інтернету, але інформація наведена на сайті стосується лише жителів України, що досягли повноліття.

Якщо Ви не згодні з цими Умовами, будь ласка, припиніть використання сайту, закривши сторінку сайту в браузері.

Послуги Credit24h

Credit24h не є кредитором, працює виключно як інформаційний ресурс і не надає будь-яких фінансових продуктів чи послуг.

Credit24h являється незалежною третьою стороною, що надає Користувачу інформацію щодо кредитних рішень різних кредитних організацій, які в свою чергу можуть надати Користувачу послуги з короткострокового кредитування чи оформлення кредитних карток. Оскільки Credit24h не має нічого спільного з фінансовими установами, що надають послуги кредитування, Credit24h не може приймати рішень та не може впливати на прийняття рішень, щодо поданих Користувачем заявок на кредит чи замовлення кредитних карток на веб сайтах, чи у відділеннях кредитора.  Credit24h не може гарантувати, що подана Користувачем заявка буде узгоджена кредитором.

Credit24h наголошує всім Користувачам сайту, що мають сумніви при прийнятті рішення, щодо замовлення кредиту чи кредитної картки у будь-якого кредитора, на необхідність звернутися за професійною консультацією до відповідних спеціалістів з кредитування.

Credit24h не несе ніякої відповідальності за фінансові або нефінансові збитки чи витрати, що є результатом взаємодії (у будь-якому вигляді) Користувача з будь-якими фінансовими організаціями, інформацію про яких наведено на цьому веб сайті.

Будь-яка вказана на цьому сайті Користувачем інформація використовується виключно щоб виконати пошук кредитних рішень відповідно до запиту Користувача.

Інформація надана Користувачем може бути використана третіми особами (кредиторами) для аналізу та перевірки кредитоспроможності Користувача.

Для отримання детальної інформації щодо фінансових продуктів і послуг певного кредитора Користувачу необхідно звернутися до офіційного веб сайту чи представника кредитора.

Інформація наведена на цьому сайті може відрізнятися від інформації на наведеної офіційному веб сайті кредитора. В такому випадку Credit24h не несе відповідальності за будь-які непорозуміння з Кредитором по поданим Користувачем заявкам на отримання певного кредитного рішення. У випадку виникнення такої ситуації Credit24h зобов’язується виправити інформацію наведену на ресурсі протягом 14 календарних днів з моменту звернення Користувача та надання кредитором достовірної коректної інформації.

Умови використання

Цей веб сайт може бути використаний тільки у відповідності з цими Умовами. Контент на сайті захищений авторським правом. Будь-яке незаконне використання, або копіювання Контенту суворо заборонено. Порушення може призвести до судових позовів.

Будь-яке відтворення, копіювання, або інше використання контенту сайту, чи дизайну, є незаконним, і, отже, такі дії суворо заборонені.

Відмова від гарантій

Послуги на цьому сайті надається «як є», використовуються на власний страх і ризик Користувача. Credit24h не надає будь-яких гарантій чи прогнозів щодо використання кредитних продуктів кредиторів.

Credit24h не гарантує, що послуги цього веб сайту будуть надаватися безперервно, надійно і без помилок. Програмне забезпечення, що використовується Credit24h може включати помилки, які будуть виправлені Credit24h, коли це можливо. Credit24h не несе ніякої відповідальності, щодо ситуацій, що витікають з таких помилок.

Обмеження відповідальності

Credit24h не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, побічні, випадкові чи бідь-які інші втрати або збиток, який Користувач може понести внаслідок використання сайту чи послуг, що надається сторонніми постачальниками послуг, які заявили себе в якості кредиторів.

Сайт може містити посилання на інші веб-сайти та інформацію щодо послуг третіх сторін. Credit24h жодним чином не несе відповідальності за зміст сайтів третіх осіб та достовірність інформації, що надається ними, і не представляє або рекомендує яку-небудь сторонній сайт. Користувач приймає на себе всі ризики, пов’язані з доступом до веб-сайтів третіх осіб через доступ.

Спори

Погоджуючись з даними Умовами, Користувач підтверджує, що Він категорично відмовляється від права представляти себе самостійно або з допомогою адвоката перед судом, і відмовляється від свого права на вступ у колективні чи судові позови проти Credit24h.

Зміни та оновлення інформації

Credit24h залишає за собою право вносити зміни, доповнювати та оновлювати дані Умови без попереднього повідомлення. Всі оновлення і зміни вступають в силу негайно після публікації на сайті, якщо Дата набрання чинності не запланована на майбутній строк. Credit24h залишаємо за собою право повідомляти користувачів сайту про оновлення інформації засобами електронної пошти або інших засобів масової інформації відповідно до положень політики конфіденційності.

Контактна інформація

У випадку, якщо у Користувача є пропозиції щодо роботи ресурсу, скарги або запит будь-якого іншого характеру, він може зв’язатися з Credit24h за контактними даними наведеними на відповідній сторінці ресурсу.